top of page
WhatsApp Image 2022-12-12 at 16.01.26 (1).jpeg

Bell Italia

Vendi juaj i preferuar për ushqime dhe kafe të shijshme

Gjithmonë ka kohë për Mengjes.

Hani.

Mëngjesi, Dreka dhe Pastiçeri Moderne

Ëmbëlsira tona klasike bëhen të freskëta nga e para, gjithë ditën, çdo ditë, duke përdorur përbërësit më cilësor vendas në Shkodër. Na pëlqen të krijojmë receta dhe shije të reja, prandaj sigurohuni që të ndaloni shpesh. Gjithmonë ka diçka të shijshme për të provuar.

Mouse gandiua.PNG
pexels-chevanon-photography-302887_edite

Pije.

Kupa më e freskët në qytet

Në Bella Italia, ne kujdesemi për çdo konsumator ashtu siç kujdesemi për çdo embelsire. Ne duam të sigurohemi që ju të keni përvojën më të mirë të pirjes së kafesë; nëse është për të filluar mëngjesin tuaj, për të marrë pak pasdite, apo për të përfunduar ditën.

Kënaquni.

Rri si ne shtepine tende

Dyqani ynë i ëmbëlsirave ka recetën për një ditë vërtet të ëmbël. Porosit ëmbëlsirat, biskotat dhe tortat nga ne për eventin tuaj të veçantë, ose kaloni për të shijuar një ëmbëlsirë. Ejani të na vizitoni sot për një përvojë të shijshme dhe të shijshme!

Cupcakes_edited_edited.jpg
bottom of page